O nas

PACKSOL - HISTORIA FIRMY

Firma Packsol została założona w 1999 roku przez Ryszarda Warczyńskiego. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży opakowaniowej, firma skupiła się na świadczeniu kompleksowych usług w zakresie doboru odpowiednich urządzeń do linii pakujących ze szczególnym uwzględnieniem kontroli jakości opakowań.
Pozioma maszyna pakująca typu flow-pack PFM

Geneza naszej działalności

STAWIAMY NA JAKOŚĆ

W obliczu rosnących wymagań dotyczących zapewnienia jakości i bezpieczeństwa żywności, a także zgodności z nowymi regulacjami, takimi jak ustawa o towarach paczkowanych, normy ISO 9000, HACCP, FDA, GHP czy BRC, skierowaliśmy nasze zainteresowanie na urządzenia, które pomogłyby polskim producentom sprostać tym wyzwaniom.
Oczywiście nasza oferta to nie tylko sprzęt i technologie. Od samego początku naszą ambicją jest zapewnienie kompleksowej opieki naszym klientom. Nasz zespół oferuje wsparcie serwisu technicznego, szkolenia i doradztwo oraz przeglądy maszyn i pomoc podczas wymaganych legalizacji.
Naważarka wielogłowicowa MBP. Dozownik kombinacyjny z panelem obsługowym
Zintegrowany zestaw Combi Prisma. Waga kontrolna zintegrowana z wykrywaczem metali
Dzięki takiemu podejściu udało nam się stworzyć ogromną rzeszę lojalnych klientów, wśród których znajdują się zarówno małe, średnie jak i duże przedsiębiorstwa. Jesteśmy wdzięczni naszym klientom za ich zaufanie i długotrwałą współpracę. Dziękujemy!
Ryszard Warczyński. Założyciel, właściciel i dyrektor firmy Packsol
Ryszard Warczyński
Założyciel i dyrektor

Referencje B2B

Uznanie i wzajemny szacunek w biznesie

Nasi partnerzy

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA ORAZ WSPARCIE

Rosnące wymagania dotyczące procesów pakowania i coraz powszechniejsza automatyzacja oraz digitalizacja skłoniły nas do poszukiwań odpowiednich partnerów wyróżniających się zaawansowaną technologią oraz zrozumieniem potrzeb klientów.
Informacje
Siedziba
ul. Elizy Orzeszkowej 29B/35,
62-200 Gniezno
NIP: 7841122283
REGON: 639620989
Biuro handlowe
ul. Odonica 2
62-200 Gniezno
Polska
Wskazówki dojazdu

©® 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie strony: NetSwifter